EN

NEWSLETTER LIPIEC 2017

 
Facebook
 
Twitter
 
LinkedIn
 
Instagram
 
YouTube
 

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU CHARYTATYWNEGO

W sklepie znajdują się oryginalne obrazy z kolekcji nikifory - dzieła artystów z niepełnosprawnościa intelektualną - oraz produkty oparte na motywach nikiforowych, takie jak torby, zakładki do książek i kartki świąteczne. 

ZEBRALIŚMY PRAWIE PÓŁ TONY ŻYWNOŚCI I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

Dary trafiły do ponad 100 osób potrzebujących pomocy.

Dziękujemy Partnerom akcji wielkanocnej:

  • 3M Service Center EMEA Sp. z o.o. (oddział we Wrocławiu),
  • 3M Poland Sp. z o.o. (Nadarzyn),
  • John Deere Polska Sp. z o.o.,
  • TNT Worldwide Express (Poland) Sp. z o.o.,
  • NUTRICIA Polska Sp. z o.o.,
  • AMGEN Polska Sp. z o.o.,
  • i Fundacji “Pożywienie – Darem Serca”.

WOLONTARIAT HP

Wolontariat pracowniczy jest jedną z najważniejszych form działalności prospołecznej firmy. Jak jest ważny, mogliśmy się przekonać podczas akcji, w której wzięli udział pracownicy Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Bardzo spodobała się zarówno tym dużym jak i małym jej uczestnikom.

DNI KARIERY Z LENOVO

Pod koniec kwietnia 2017r. pracownicy firmy Lenovo przenieśli dzieci do fascynującego świata technologii cyfrowej. W ramach „Dni Kariery” uczniowie szkoły podstawowej nr 255 pod okiem fachowej kadry poznawały tajniki tworzenia własnych programów komputerowych.

DARY DLA BIURA

Dary rzeczowe w postaci mebli i krzeseł biurowych zasiliły biuro naszej organizacji i Fundacji „Znajdź Pomoc”. Dziękujemy TU Allianz Życie Polska S.A. za udzieloną pomoc oraz Euro24 Sp. z o.o. Sp.k. za przewiezienie darów od Darczyńcy do dwóch organizacji.

EDUKACJA FINANSOWA

Zapraszamy do lektury broszury „Edukacja finansowa, budżet domowy i usługi finansowe dla domu”. Jest ona efektem działań prowadzonych w ramach projektu „Edukacja finansowa” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim.


POSIEDZENIE RADY FUNDACJI

W połowie czerwca 2017r. odbyło się ważne dla nas wydarzenie, a mianowicie Posiedzenie Rady Fundacji United Way Polska. Obrady odbyły się w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na posiedzenie Rady.

INWESTYCJE SPOŁECZNE

Dla firm przygotowaliśmy nowe materiały nt. mozliwości współpracy, czyli zainwestowania w środowisko lokalne, sprawy istotne dla społeczności.Jeżeli chcesz zrezygnować
z newslettera, napisz maila na
newsletter@unitedway.pl